vrtné práce

Kariéra

Přidejte se k nám

Na trhu už jsme přes 60 let a máme pro vás uplatnění v celé řadě oborů. Čeká vás profesionální tým, ve kterém budete růst, zajímavé projekty a štědrý systém benefitů.

Volná pracovní pozice VRTAČ – POVRCHOVÉ VRTY

Jsme společnost s více než 60letou tradicí podnikající v oblasti výroby elektrické energie a tepla z druhotných a obnovitelných zdrojů energie, těžby a prodeje důlního a karbonského zemního plynu a služeb v oblasti geologie a povrchového a důlního vrtání a přijmeme do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozici:

VRTAČ – POVRCHOVÉ VRTY

Náplň práce:

  • jednoduché práce při přípravných a manipulačních činnostech na vrtných soupravách,
  • provádění technologických operací při vrtání vrtů pro studny, tepelná čerpadla, geologický průzkum a další,
  • provádění předepsaných úkonů dle provozní dokumentace a pokynů vrtmistra,
  • manipulace s vrtnou kolonou (přidávání, odebírání vrtných trubek),
  • pomocná obsluha strojních zařízení vrtného pracoviště mimo obsluhy vrtného stroje (ustavování, připojení ke zdroji energie, instalace čerpací a injektážní techniky atd.),
  • čištění, mazání a údržba vrtných strojů, strojních uzlů a příslušenství, nářadí
    a nástrojů,
  • práce v rámci tříčlenného týmu s pracovními cestami po České republice.

Požadujeme:

  • dokončené základní vzdělání,
  • dobrá pracovní morálka,
  • manuální zručnost,
  • řidičské oprávnění sk. B, C (oprávnění CE výhodou, umožníme získat nebo obnovit profesní průkaz).

Nabízíme:

  • práce v týdenních cyklech podle harmonogramu ve 12hodinových směnách,
  • adekvátní mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem,
  • zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy a motivující systém benefitů: zkrácená pracovní doba 37,5 h týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění až 26 400 Kč za rok, stravenkový paušál, jubilejní odměny životní a pracovní, příspěvek na volnočasové aktivity od 2 000 Kč do 7 000 Kč za rok, příspěvek na rekreaci dětí 2 000 Kč, sick days, právní a daňová poradna a další,
  • možnost práce na živnostenský list,
  • nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: personalistika@dpb.cz

Volná pracovní pozice MECHANIK KOGENERAČNÍCH JEDNOTEK

MECHANIK KOGENERAČNÍCH JEDNOTEK

  • obslužná činnost kogeneračních jednotek o výkonu 500 – 2000 kW využívajících důlní plyn k výrobě elektrické a tepelné energie,
  • vedení provozní dokumentace o provozu, údržbě a opravách technologických zařízení,
  • kontrola údajů měřících a regulačních přístrojů,
  • pochůzková činnost a kontrola zařízení,
  • provádění servisů spalovacích motorů kogeneračních jednotek,
  • obslužná činnost průmyslového plynovodu,
  • obsluha vyhrazeného tlakového zařízení, tlakových nádob,
  • obsluha nízkotlakých teplovodních kotlů,
  • montáž měřičů tepla a průtoku kapalin.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru,
  • ochotu pracovat v 11,5 hod. směnách v nepřetržitém provozu,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • samostatnost, osobní iniciativu a ochotu učit se novým věcem,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou,
  • příležitost k odbornému profesnímu a osobnímu růstu,
  • velmi přátelské prostředí se stabilním kolektivem,
  • zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy a motivující systém benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění až 26 400 Kč za rok, stravenkový paušál ve výši 116 Kč za jednu směnu, jubilejní odměny životní a pracovní, příspěvek na volnočasové aktivity od 2 000 Kč do 7 000 Kč za rok, příspěvek na rekreaci dětí 2 000 Kč, sick days, právní a daňová poradna a další,

Nechte nám na sebe kontakt

    Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

    Máte dotaz?

    Zavolejte nám nebo napište

    hodiny

    Každý pracovní den
    od 8:00 do 17:00

    tel

    +420 558 612 111